сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пожар во стан во Ново Лисиче

novolisice

Поврзани вести

Пожар во Ново Лисиче пеплоса стан, пренесува Проверено.мк.Командантот на противпожарната бригада Благоја Менковски изјавил дека веднаш по пријавата пристигнале на терен и успеале да спречат проширување на огнот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести