понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пратеничката Косана Мазнева роди ќерка

Милица е третото дете на Мазнева, а прво на Мики. Таа од претходниот брак ги има ќерките Ана и Михаела.

kosana

Поврзани вести

Пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Косана Мазнева по трет пат стана мајка. Таа на свет ја донесе ќеркичката Милица. Нејзиниот сопруг, Мики Трајковски веста ја сподели на социјалните мрежи, пренесува Пресс 24.

„Од овој ден, ти си ми единствена. Се роди мојата ќеркичка Милица. Жива и здрава нека е“ напиша тој на својот профил.

Милица е третото дете на Мазнева, а прво на Мики. Таа од претходниот брак ги има ќерките Ана и Михаела.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести