четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пратенички прашања на денешната собраниска седница

sobraniemk

Поврзани вести

Собранието на Република Македонија денеска ќе ја одржи 83. седница.

На седницата ќе бидат поставувани пратенички прашања што е вообичаено за секој последен четврток во месецот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести