недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 3

Пред мене прободеа момче кај Олимписки, никој не сакаше да му помогне

laptoppng59101asdadssad

Последни вести

Тинејџер вчера сподели страшна вест со пријателите, која набрзо се рашири на социјалните медиуми. Информацијата говори за еден трагичен настан кој што се случил во Скопје и за безбедноста на скопските улици.

 

Најчитани вести