вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 1

Прегазен пешак во Влае

Несреќата се случила кога човекот поминувал на пешачки премин.

полиција

Последни вести

Прегазен е човек предмалку на крстосницата на улиците Ацо Шопов и Иван Цанкар во Влае.

Несреќата се случила кога човекот поминувал на пешачки премин.

Повеќе детали се очекуваат во текот на денот.

Најчитани вести