среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Прегазен пешак на мостот „Гоце Делчев“

прегазен-пешак-кај-мост-Гоце-Делчев-2

Поврзани вести

Повозрасен маж претпладнево е прегазен од автомобил пред мостот Гоце Делечв во центарот на Скопје, јавува Телеграф.

Според информациите на порталот, мажот е префрлен во Ургентниот центар но нема информации за неговата состојба.

Информацијата ја потврдила и полицијата но не открила повеќе детали.

Фото: Телеграф

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести