петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Прегазен тинејџер во Скопје

policija

Поврзани вести

Тинејџер прегазен на булеварот Македонско – косовска бригада во Скопје.

Возилото марка „фолксваген шаран“ било управувано од непознат граѓанин, а тинејџерот, роден 1996- та година се здобил со тешки телесни повреди.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести