понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Прегазена жена во Влае

Несреќата се случила на раскрсницата со улиците Ацо Шопов и Иван Цанкар, кога во жената удрил камион „Сканија“.

skanij

Последни вести

Жена чиј идентитет и возраст, се уште не се познати е прегазена утринава во скопската населба Влае.

Несреќата се случила на раскрсницата со улиците Ацо Шопов и Иван Цанкар, кога во жената удрил камион „Сканија“.

Од повредите жената починала на лице место. Полицијата во моментов извршува увид.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести