сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 56

Прекин на патот кај браната Калиманци

kalimanci

Последни вести

Сообраќајот на регионалниот пат Кочани – Македонска Каменица, кај браната Калиманци е во прекин од 13:45 часот.

Авто мото сојузот на Македонија информира дека прекинот на сообраќајот е поради одрон на патот.

Најчитани вести