понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 60

Прекин на сообраќајот на „Меџитлија“

Во прекин сообраќајот на граничниот премин „Богородица“

Поврзани вести

Прекин на сообраќајот на „Меџитлија“. Во времето од 09:00 до 21:00 часот, во целосен прекин ќе биде сообраќајот при влез и излез од Република Грција на граничниот премин„ Ники“, поради штрајк на грчките земјоделци-(фармери), информира АМСМ.

Најчитани вести