вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Прекин на вода на ул. „Речишта“

vodovod

Поврзани вести

Поради дефект на водоводна мрежа на улица „Речиште“ бр. 72 без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 08 часот па се до санирање на дефектот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести