сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Прекин на водоснабдување на улица Славејко Арсов

voda-cesma-1-

Последни вести

Поради реконструкција на водоводна мрежа на улица Славејко Арсов бр.38, без водоснабдување ќе останат дел од корисниците од истоимената улица од 10:30 часот  па се до завршување на реконструкцијата

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести