вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Прекин на водоснабдувањето на улица Алекса Дундиќ

nemavodasl

Последни вести

Поради дефект на затварач профил Ф-80 милиметри на улица Алекса Дундиќ, кај градинката, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоимената улица од 09:30 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести