четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 52

Прекин на водоснабдувањето на улица Менделеева

nemavodasl

Последни вести

Поради изведување на приклучок на улица Менделеева помеѓу броевите 42 и 94, без водоснабдување ќе останат корисниците од улиците Менделеева, Бајрам Шабани и 7-ма Албанска Бригада од 09:30 част  па се до изведување на истиот.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести