сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Прекин на водоснабдувањето во с.Долно Лисиче

osum-casi-voda-dnevno1

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа во с.Долно Лисиче кај Месната Заедница, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 10:30 часот па се до санирање на дефектот.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести