недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Прекин во водоснабдувањето во с.Добри Дол

nemavodasl

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа на патот за с.Добри Дол, без водоснабдување ќе останат корисниците од истоименото населено место од 09:00 часот па се до санирање на дефектот.

Најчитани вести