четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Прекин во водоснабдувањето во с. Добри дол

voda.jpg500

Последни вести

Поради дефект на водоводна мрежа профил ф-100 милиметри на патот за с.Добри дол, во утринските часови корисниците од истоименото населено место можно е да имаат прекинато водоснабдување се до санирање на дефектот.

Најчитани вести