недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ПРЕКРАСНО: Задолжителна молитва за почеток на секој ден!

molitva

Последни вести

Во изведба на сестринството на Манастирот Св Ѓорѓи Победоносец- Рајчица при Бигорскиот манастир. Навистина нешто прекрасно!

Извор: Курир.мк

Најчитани вести