петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Преку ден домаќинки, навечер евтини проститутки!

144201_165363_prostitucija

Последни вести

На најстариот занает не можеа да му одолеат ниту дамите од Црна Гора а истиот повторно е актуализиран по препорака на младите либерали и ДПС кадри од Сутоморе, пишува „Вечерни новости”.

“Како поинаку би ја преживеала инфлацијата? Денес не работам многу, туку работам само ако ми недостига нешто за стајлинг. Не сум скапа…една вечер со мене е 30 евра. Мажена сум, имам маж кој убаво заработува и верувајте солидно живеам”, вели оваа “дама на ноќта”.

Според пишувањата на медиумот, Црна Гора во последните години станува погодно место за цветање на проституцијата, каде девојки, дури и на улица, јавно нудат услуга и за десет евра.

Најчитани вести