понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

Премиерот Груевски денеска во штипскиот регион

10154138_10152287897462716_1487046294_n

Последни вести

Претседателот на Владата на Република Македонија, Никола Груевски, денеска ќе оствари посета на штипскиот регион кој беше погоден од обилните врнежи.

Груевски денеска ќе ги посети Лакавица и Карбинци кои без погодени од невремето.

Најчитани вести