недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 22

Премиерот Груевски ќе го посети СОС детското село

gruevski-investicija500

Последни вести

По повод новогодишните празници премиерот Никола Груевски денеска ќе ги посети децата од СОС Детското село.

Груевски ќе им ја честита Новата година на дечињата и ќе им подари пакетчиња.

Најчитани вести