недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 14

Премиерот Груевски ќе се обрати до граѓаните

gruevski-500

Последни вести

Премиерот Никола Груевски денеска во 14 часот во Владата на Република Македонија ќе се обрати до граѓаните на земјава.

Најчитани вести