недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Премиерот Груевски со семејството на прошетка на Водно

Gruevski_so_semejstvoto-500

Поврзани вести

Премиерот Никола Груевски го искористи неделното претпладне заедно сопругата Боркица и ќерките Анастасија и Софија за прошетка на Водно, објави „Република“.

Родителите и двете девојчиња уживаа на сонцето кај Милениумскиот крст на Водно.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести