недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 11

Премиерот ќе одговара на прашања на Фејсбук

Доколку сакате нешто да го прашате, вклучете се во дебатата.

gruevski,-fejsbuk-forweb

Поврзани вести

Премиерот Никола Гриевски и носителите на листи, вечерва ќе одговараат на прашања на Фејсбук. По големиот митинг кој ќе се одржи на плоштадот во Скопје во 23 часот, премиерот и носителите на листи ќе бидат подготвени да одговорат на сите ваши прашања на неговата страница на Фејсбук  https://www.facebook.com/NGruevski

Доколку сакате нешто да го прашате, вклучете се во дебатата.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести