вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Прес конференција на Груевски во Влада

gruevski_2015111111328

Последни вести

Претседателот на Владата на Република Македонија,  Никола Груевски, денеска  ќе одржи прес-конференција.

Прес-конференцијата ќе се одржи во просториите на Владата на Република Македонија, во 15.30 часот.

Најчитани вести