среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Прес-конференција на Ставрески во 18:30 часот

stavreski-pres

Последни вести

Потпретседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Ставрески ќе одржи прес-конференција.

Почетокот на прес-конференцијата, која е закажана во Владата е предвиден за 18:30 часот.

Најчитани вести