четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

„Прес24“: СКАНДАЛ: Спасовски потпишал, а Јанева гони други лица

spasovski-oliver-pres

Последни вести

Правна неписменост и политичка пресметка.

vrednsot

Документите Кои ги објави  Прес24 покажуваат дека Оливер Спасовски го потпишал извештајот според кој уништената опрема за која Јанева денеска поведе истражна постапка била неупотреблива и вредна 1 денар, а сепак Јанева гони други лица.

prednost1

Најчитани вести