вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 55

Претепал 8-годишно дете, па се обидел да го силува

pedofilija500

Последни вести

Српската полиција рано утрово во Лесковац приведе маж кој се сомничи дека претепал и се обидел да силува 8-годишно дете.

Од полицијата се уште не го откриваат идентитетот ниту на осомничениот, ниту на жртвата.

Истрагата е во тек.

 

Најчитани вести