петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 38

Претепан братот на Парис Хилтон, нападот го организирала Линдзи Лохан?

Помладиот брат на Парис Хилтон, Барон, бил претепан во Мајами, а зад нападот наводно стои Линдзи Лохан.

baron-hilton-povreden

Поврзани вести

Барон Хилтон на својот „Инстаграм“ профил поставил фотографија на која се гледа неговото повредено лице.

Екипа на Брзата помош сакала да го однесе во болница, но тој одбил, па си заминал со својот автомобил.

Иако не ги открил причините за нападот, 24-годишниот Барон навел дека Линдзи Лохан стои зад тоа.

Неговата сестра, Парис, се вознемирила кога ја чула веста за нападот и рекла дека „никој не смее да си игра со нејзиното семејство и ќе се потруди виновниците да платат за тоа што му го направиле на нејзиниот брат“.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести