петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 48

Претепан Џастин Бибер (ВИДЕО)

Бибер бил виден пред својот хотел во Кливленд како се враќа од еден натпревар во НБА финалето, кога дошло до инцидентот.

Претепан Џастин Бибер

Претепан Џастин Бибер

Поврзани вести

Светски популарниот поп пејач Џастин Бибер бил претепан во Охајо, кога се враќал од кошаркарски натпревар.

Бибер бил виден пред својот хотел во Кливленд како се враќа од еден натпревар во НБА финалето, кога дошло до инцидентот.

Џастин влегол во вербален конфликт со крупен Афроамериканец, а набргу дошло и до физичка пресметка. Пејачот го извлекол подебелиот крај и заработил неколку модринки. За целиот настан е известена и полицијата, а истрагата е во тек.

Најчитани вести