среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 20

Претепани две момчиња од Тетово

tepacka-momcinja

Последни вести

На улицата „ЈНА“ во Тетово вчера околу 23 часот Ш.И.(19) и О.Б.(18) најпрво биле вербално навредувани, а потоа и физички нападнати од четири лица од Тетово.

Тие најпрво ги удирале со стаклени шишиња и метални столчиња, по што го напуштиле местото на настанот.

Двајцата се пренесени во Клиничката Болница во Тетово за укажување на лекарска помош.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Најчитани вести