четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

Пријавена за исчезната 64-годишна скопјанка

полиција

Поврзани вести

Во полициска станица   Аеродром, вчера во 20:30 часот Б.Ѓ. (38) од скопското село Стајковци, пријавила дека во 14:00 часот од својот дом во непознат правец се оддалечила нејзината тетка З.Н. (64). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Најчитани вести