петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 34

Принцот Чарлс и Камила се разведуваат?!

По караницата со Кејт, Камила почнала да се заканува дека ќе го уништи британското кралско семејство.

carls i kamila

Поврзани вести

По веста дека Кејт Мидалтон жестоко се пресметала со маќеата на нејзиниот сопруг, Камила британските таблоиди денеска објавија дека Камила и принцот Чарлс се разведуваат. Камила пијана се обидела да ја нападне Кејт.

По караницата со Кејт, Камила почнала да се заканува дека ќе го уништи британското кралско семејство.

Камила бесно ја напуштила палатата викајќи на принцот Чарлс, со кој е во брак од 2005 година. Камила и Чарлс дого време беа во врска.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести