Магазин

Принцот Чарлс и Камила се разведуваат?!

Принцот Чарлс и Камила се разведуваат?!

По веста дека Кејт Мидалтон жестоко се пресметала со маќеата на нејзиниот сопруг, Камила британските таблоиди денеска објавија дека Камила и принцот Чарлс се разведуваат. Камила пијана се обидела да ја нападне Кејт.

По караницата со Кејт, Камила почнала да се заканува дека ќе го уништи британското кралско семејство.

Камила бесно ја напуштила палатата викајќи на принцот Чарлс, со кој е во брак од 2005 година. Камила и Чарлс дого време беа во врска.