вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Притвор за убиецот на Елица од Пржино

policija

Последни вести

Триесет дневен притвор му е одреден на 47-годишниот Г.Ј. кој пред три дена ја убил својата маќеа.

По вербална расправија со 77 годишната Елица Ј. истиот физички ја нападнал, претепувајќи ја до смрт.Жената беше пронајдена на 11-ти почината во својот до

Најчитани вести