понеделник, 22 мај 2017  |  Вести денес: 35

Приведени 10 лица од населбата на Јелена

jelena-krsmanovic-2

Поврзани вести

Во текот на истрагата за убиството на Јелена Марјановиќ. Полицијата приведе десетина луѓе од Црвенка кои имаат досие.

Исто така полицијата разговара со велосипедистите и луѓето кои имаат мотори од тоа подрачје.

А понатака се трага и по синиот автомобил.

Најчитани вести