понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Пробиштипјанка разочарана од животот испила 50 антидепресиви

download (1)

Последни вести

Полицијата го истражува случајот на 19-годишна пробиштипјанка, која се обидела да се самоубие.

Девојката била наводно разочарана од животот, па испила 50 таблети за смирување.

Таа е згрижена во скопската Клиника за токсикологија.

Ја нашле родителите кои ја пренеле во болница.

Најчитани вести