вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Проблеми со Фејсбукот ширум светот

Засега нема соопштение од Фејсбук поради проблемот. Фејсбук и во јуни имаше слични проблеми.

fejs

Последни вести

Одделни корисници на социјалната мрежа Фејсбук во светот вклучително и во Македонија, денеска не можеа извесно време да пристапат кон таа мрежа.
При обидот за отворање на налогот на Фејсбук се појавуваше порака: „Извинете нешто не е во ред. Работиме на тоа проблемот да се реши што е можно побрзо“.

Засега нема соопштение од Фејсбук поради проблемот. Фејсбук и во јуни имаше слични проблеми.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести