понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Променливо облачно време со температура до 17 степени

oblacno-vreme

Последни вести

Времето ќе биде променливо облачно. Во утринските часови ќе има локален дожд, појава на магла и ниска облачност. Ќе дува слаб до умерен југоисточен ветер.

Температурата ќе се движи од 12 до 17 степени.

Во Скопје слично време со температура до 16 степени.

Најчитани вести