недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Промоција на Лабораторија за испитување на енергетска ефикасност на објекти

spiro

Поврзани вести

Министерот за образование и наука, Спиро Ристовски, денеска ќе присуствува на промоција на Лабораторијата за испитување на енергетска ефикасност на објекти, инсталирана на Градежниот Факултет при Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ – Скопје.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести