вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 43

Промоција на „ Моралот низ вековите и во сегашноста “

kniga-stranici

Поврзани вести

Во мултимедијалниот културен центар “Матица ексклузив“ од Скопје на осми октомври во 12 часот ќе биде промовирана книгата “ Моралот низ вековите и во сегашноста “ од проф.д-р Филип Лазарески.

За најновото дело на познатиот универзитетски професор и научник ќе говори проф.д-р Димитар Мирчев.

Најчитани вести