сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 19

Промоција на отчетот на ВМРО-ДПМНЕ за сработеното во изминатите години

vmro dpmne

Поврзани вести

Владејачката ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата „За подобра Македонија“ денеска во 12,30 часот, во хотелот Александар Палас, ќе го промовираат Отчетот за работата на Владата.

 

 

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести