петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

Промоција на романот „Туѓи перја“ од Соња Јолевска

tugi-perja

Последни вести

Промоција на романот „Туѓи перја“на истакнатата македонска писателка Соња Јолевска ќе се одржи денеска со почеток во 18 часот во Мултимедијалниот културен центар „Матица ексклузив“.

 

Најчитани вести