петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

Промоција на „Среќа“ од Благоја Јанаков

sreka

Последни вести

Промоција на книгата „Среќа“ од професор Благоја Јанаков ќе се одржи утре со почеток во 19:00 часот во мултимедијалниот културен центар „Матица ексклузив“ во Скопје.

На промоцијата свое обраќање ќе има професор Лидија Зорба, а настанот ќе биде збогатен со музички настап на Драган Даутовски.

Најчитани вести