среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

Пронајден мртов маж во кавадаречко Возарци

полиција

Последни вести

Случаен минувач рано утринава пријавил дека во селото Возарци, Кавадарци забележал починато машко лице.

Според неофицијалните информации станува збор за таксист кој бил пронајден мртов до своето возило.
Од МВР потврдуваат дека имаат пријава за починато лице додавајќи дека увидот е во тек по што ќе бидат познати повеќе информации.

Најчитани вести