четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

Пронајден мртов прилепчанец во разрушен објект

policija-stop-500

Поврзани вести

Во разрушен објект било најдено телото на мртов прилепчанец.

Вчера околу 10,15 часот во Прилеп, на ул.„Киро Базеркоски“ бб во разрушен објект пронајден е починат З.Р.(41) од Прилеп.

Смртта е констатирана од доктор од итната медицинска помош. По наредба на Јавен обвинител, телото е предадено на обдукција.

Најчитани вести