среда, 23 август 2017  |  Вести денес: 41

Пронајден мртов Скопјанец

Шеесет и девет годишниот Б.Б. вчера вечерта бил пронајден починат ул. „372“ во Скопје.

мртов

Поврзани вести

Смрт била констатирана од страна на лекар од Итна медицинска помош.

По наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено на обдукција.

Најчитани вести