среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 13

Пронајдена исчезнатата девојка од Пробиштип

Missing_promo_Titlecard

Последни вести

Дваесет и седумгодишната Е.М., која вчера беше пријавена за исчезната е пронајдена.

Девојката по потекло е од Штип, а живее во Пробиштип.

Најчитани вести