вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Пронајдени трите исчезнати деца од Чаир

policija-mvr500

Последни вести

Трите исчезнати деца од Чаир вчера се пронајдени.

Во полициската станица Чаир вчера било пријавено дека М.И.(17), В.И.(16) и нивната 14 годишна сестра се пронајдени.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести