петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 63

Пронајдено 12 годишното девојче од Штип

BC01796860B07343B461F58FE20C0CAE

Последни вести

Министерството за внатрешни работи информира дека девојчето кое се водеше за исчезнато два дена е пронајдено.

Исчезнувањето на девојчето кое се случило во средата во 14 часот во штипската полициска станица го пријавил нејзиниот татко, 43 годишниот Д.М.

Неговата ќерка во средата околу 14 часот на пладне заминала од дома и повеќе не се вратила. Полицијата презема мерки да го пронајде девојчето.

Најчитани вести