четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 57

Пронајдено безживотно тело во Црн Дрим

galicica,selo,struga 271

Последни вести

Вчера околу 18 часот, е пронајдено безживотно тело на 50 годишен маж во реката Црн Дрим.

Од СВР Охрид потврдуваат дека се работи за маж во 50-тите години и додаваат дека телото е пронајдено на истекот од реката на излезот од градот.

Според првичните информации на телото не биле забележани траги од насилство.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести